YMCA v Ústí nad Labem,

hledá:

Vedoucí/ho Lukostřeleckého klubu
- dobrovolníka a instruktora se zájmem o lukostřelbu a vztahem k dětem a teenagerům.

Náplň práce:

  • Zajišťování vedení Lukostřeleckého klubu pro děti a mládež 1x týdně v úterý nebo ve čtvrtek, včetně výuky základů lukostřelby, bezpečnosti a správného provozování tohoto sportu.
  • Operativní spolupráce s koordinátorem volnočasových aktivit i s dalšími programy YMCA.

Požadujeme:

-          min. SŠ vzdělání

-          čistý trestní rejstřík

-        zkušenost s lukostřelbou

-          příjemné i profesionální vystupování k dětem a mládeži

-          flexibilita, kreativita a loajálnost

-          týmová spolupráce a zodpovědnost za vykonávanou dobrovolnou činnost

Vítáme (není podmínkou):

-          specifické dovednosti (kreativní, sportovní atp.)

-          zkušenost s vedením dětského klubu/aktivity

Nabízíme :

-          možnost vypůjčování lukostřeleckého vybavení pro Vaše potřeby

-          zdarma vstup na akce a programy YMCA pro Vás a rodinné příslušníky

-          v případě potvrzení praxe pro Vaše studium na VŠ atp...

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu usti@ymca.cz. Další informace na tel.: 477 753 634475 220 831 73477

Jazyk

Česky

Kontakt