YMCA Ústí nad Labem vypisuje 2-kolové výběrové řízení na pozici:

Sociální pracovník/ce

do nízkoprahového klubu pro děti a mládež (NZDM) Orion v Krásném Březně
      -   plný pracovní úvazek na dobu určitou (duben 2020)
      -   nástup ihned

Nutné podmínky:

  • Trestní bezúhonnost
  • VŠ, VOŠ vzdělání v oboru Sociální práce,  Etopedie, Psychologie, Speciální pedagogika či jiné pomáhající profesi dle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
  • Znalost práce na PC (Office, Internet)
  • Ochota pracovat v odpoledních a večerních hodinách - vhodné pro studenty VŠ
  • Znalost cizího jazyka (AJ/NJ)

Výhodou:
  • Zkušenosti s prací se sociálně ohroženou mládeží nebo romskou minoritou
  • Orientace v projektech a dotačních řízeních

Vlastnosti ideálního kandidáta:

  • Silná motivace k práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží
  • Ochota učit se a dále vzdělávat
  • Vlastní vize a nápady
  • Samostatnost, schopnost práce v týmu
  • Loajalita k organizaci

Pracovní náplň:

  • Individuální i skupinová kontaktní práce s uživateli služby,
  • Organizace a vedení volnočasových aktivit
  • Administrativa a vedení dokumentace sociálních služeb
  • Vedení pracovního týmu
  • Vedení provozu zařízení NZDM

Nabízíme:

  • Možnost pracovní seberealizace, supervizi a další vzdělávání v oboru (i v zahraničí)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Mladý pracovní tým a přátelskou atmosféru
  • Realizace vlastní vize a nápadů

Průběh výběrového řízení:

Nutnou podmínkou k zařazení do 1. kola výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na adresu: pavlina@usti.ymca.cz

Do 2. kola výběrového řízení budou pozváni vybraní uchazeči, kteří splnili nutné podmínky a jeví se jako vhodní kandidáti na tuto pozici. Ti budou kontaktováni emailem nebo telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru, který proběhne v nejbližším vhodném termínu. Výběrová řízení trvá do okamžiku výběru vhodného uchazeče na pracovní pozici.

Kontakt:

Pavlína Hušková - ředitelka
e-mail: pavlina@usti.ymca.cz

Jazyk

Česky

Kontakt